Студентка ДонНУЕТ пройшла до 2 туру стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука

Студентка 3 курсу Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського спеціальності «Менеджмент» Тріфонова Дарина Олександрівна пройшла до 2 туру стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. В рамках стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонд Віктора Пінчука здійснює пошук, добір та підтримку найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України. Добір стипендіатів програми відбувається за результатами щорічного відкритого загальноукраїнського конкурсу.

На конкурс 2018-2019 рр. стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука було подано 576 заявок із 97 ВНЗ України. За результатами першого туру до 2 туру відібрано 497 конкурсантів, серед них і студентка 3 курсу спеціальності 073 «Менеджмент» Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

За результатами першого туру конкурсу-2018/2019 до 2-го туру потрапили 497 студентів з 576 конкурсантів з 97 ЗВО України.

Цьогорічних стипендіатів буде визначено у травні за сумою балів, отриманих у трьох турах. У червні відбудеться Форум «Завтра.UA», на якому переможців буде урочисто прийнято до спільноти стипендіатів програми.

Стипендіати протягом року отримують щомісячну стипендію розміром 2240 гривень, відвідують щорічний Молодіжний форум «Завтра.UA», беруть участь у зустрічах Ялтинської європейської стратегії, публічних лекціях з провідними представниками бізнесу, політики та культури, долучаються до проектів Фонду Віктора Пінчука та PinchukArtCentre.

0 replies