в ДонНУЕТ 15 лютого 2019 року проводиться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Фізики»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» та з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку і підтримки обдарованої студентської молоді в ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського 15 лютого 2019 року проводиться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Фізики».

Програма олімпіади передбачає виконання трьох рівнів завдань (базовий, середній та високий) з основних тематичних розділів дисципліни: «Механіка», «Молекулярна фізика», «Електрика», «Коливання та хвилі», «Оптика», «Квантова та атомна фізика».

Оцінку конкурсних завдань здійснюватимуть провідні викладачі ДонНУЕТ:

голова конкурсної комісії

• Возняк А.В. – завідувач кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання, кандидат технічних наук, доцент;

члени журі:

• Хорольський В.П. – доктор технічних наук, професор кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання;
  • Омельченко О.В. – кандидат технічних наук, доцент кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь

0 replies