Студенти-туристи ДонНУЕТ на Ярмарку екскурсій 2020!

Декілька років поспіль у Кривому Розі проходить Ярмарок екскурсій, який збирає представників туристичної індустрії міста й заохочує громадян до мистецького спілкування. У цьому році захід зібрав 30 учасників – операторів турагенств, представників громадських організацій, культурних та освітніх закладів, підприємств міста.

На заходах, які вже стали візитівкою міста, презентують потенціал і туристичні надбання Кривого Рогу. Саме тут відбуваються творчі зустрічі, знайомства, проводяться презентації та вікторини. Організаторами заходу виступають комунальне підприємство «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» та міське управління економіки Криворізької міської ради.

У цьому році Ярмарок мав багато учасників, які презентували свої туристичні продукти: туристичні оператори, Криворізькі музеї та бібліотеки, творчі майстерні. Найбільшою локацією, яка мала назву «Територія туризму» став простір, де криворізькі гіди, промислові підприємства та музеї презентували свою діяльність.

Цікавинками заходу стали екскурсії з окулярами віртуальної реальності, в яких туристичні об’єкти показані у форматі VR360. Учасники за п’ять хвилин здійснювали подорож на коксохімічне виробництво, мали змогу глянути на лиття сталі, виготовлення сталевого дроту, дізналися, як видобувають залізну руду в шахтах та кар’єрах.

У «Мистецькому просторі» проводилися майстер-класи для дітей та дорослих. У «Творчому кварталі» можна було ознайомитися із художніми роботами та фотороботами майстрів. Проводилися різноманітні розваги для малечі – конкурси, розмальовки, туристичний твістер у «Дитячому просторі».

В «Ярмарковому лекторії» відбувалися презентації туристичними маршрутами, лекції тощо.

Студенти ДонНУЕТ разом із керівником к.п.н., доцентом кафедри туризму та країнознавства Галиною Богатирьовою приймали активну участь у всіх заходах. Допомагали презентувати продукт турагенству «КрасінТур», з яким кафедра співпрацює вже декілька років.

0 replies