Студенти ДонНУЕТ долучились до UITT – туристичної виставки «Україна – Подорожі та Туризм»!

Студенти 3 курсу групи ТУР-16 відвідали туристичну виставку в Києві, яка проходила з 27-29 березня. UITT – це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа. В UITT’2019 прийняли участь 24 країни, серед яких компанії з Албанії, Азербайджану, Болгарії, Греції, Грузії, Єгипту, Ізраїлю, Індії, Італії, Іспанії, Китаю, Кіпру, Куби, Мальдівської Республіки, Малайзії, Марокко, Словаччини, Словенії, США, Палестини, Туреччини, Тунісу, України та Шрі-Ланки.

В рамках виставки було організовано та проведено низку семінарів, воркшопів та майстер класів. Студенти Тур-16 відвідали декілька з них, а саме:

• семінар компанії ГРУПА КОМПАНІЙ ІНФЛОТ КРУЇЗ ЕНД ФЕРРІ УКРАЇНА: «Круїзні подорожі від ІНФЛОТ з NORWEGIAN CRUISE LINE (NCL)».
  • лекцію компанії TPG про сезонні напрямки: «УКРАЇНА, ТУРЕЧЧИНА, ЄГИПЕТ, ІЗРАЇЛЬ».
  • презентацію проекту «Уікенд в стилі Industrial» (представлення індустріальних маршрутів Кривого Рогу). Організатор: виконком Криворізької міської ради.
  • лекцію компанії TPG про сезонні напрямки: «ТАЇЛАНД, ШРІ-ЛАНКА, ЗАНЗІБАР, ДОМІНІКАНА, МАЛЬДІВИ».
  • семінар компанії КОРАЛ ТРЕВЕЛ: «ГРЕЦІЯ: КРИТ, РОДОС. Рекомендовані готелі.
  • туристичний воркшоп: «Представлення туристичних продуктів ЗАПОРІЖЖЯ». Організатор: Запорізька міська рада, відділ іміджевих проектів та маркетингу управління туризму департаменту культури і туризму.

0 replies