Події Маріуполь

Спортивна перерва в ННІ бізнесу і гостинності Університету Туган-Барановського

Як говорять, – у здоровому тілі здоровий дух. І тому у Навчально-науковому інституту бізнесу і гостинності Університету Туган-Барановського піклуються не тільки про знання здобувачів вищої освіти. Наші студенти ще мають можливість підняти рівень своєї рухової активності. Так ось, на перервах між парами велика кількість бажаючих з превеликим задоволенням грає у настільний теніс.

Ця гра збирає не тільки учасників. Багато вболівальників слідкують за маріупольськими студентськими майстрами малої ракетки. Ми граємо, та чекаємо на закінчення карантину. Так чекати веселіше. Задоволення від свободи рухів та спортивний азарт, – все це дозволяє сподіватися на краще майбутнє. Будьте здорові! З маріупольським привітом!