Співпраця Університету Туган-Барановського із провідною компанією автоматизації готельно-ресторанного бізнесу

У рамках співпраці Університету Туган-Барановського та компанії ТОВ «ЕКСПЕРТ СОЛЮШНЗ» у здобувачів вищої освіти Освітньої програми «Готельно-ресторанна справа» рівня бакалавр існує можливість опановувати сучасні програмні продукти для автоматизації роботи ресторанного та готельного бізнесу.

Так, при вивченні дисципліни фахового спрямування «Електронні системи» студенти здобувають навички роботи у комп’ютерній програмі SERVIO HMS

SERVIO HMS – програмний інструмент, який дозволяє здійснити ефективну автоматизацію підприємств готельного бізнесу, а також перетворити структуру всіх підрозділів готелю в єдину інформаційну мережу. Сьогодні даний компьютерний додаток застосовують такі готельні мережі як Ribas Hotels GroupReikartz Hotel Group та інші.

Навички роботи у компьютерній програмі SERVIO дозволяють майбутнім фахівцям спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» Університету Туган-Барановського здобути не тільки унікальні знання, але й дозволяють отримати реальну практику з моделюванням професійних ситуацій та повним зануренням у роботу готельно-ресторанного закладу!