ДонНУЕТ вітає

Вітаємо директора ННІБГ Університету Туган-Барановського з отриманням сертифікату

У середині травня у місті Дніпро в Університеті імені Альфреда Нобеля відбувся міжнародний семінар, присвячений європейським стандартам якості вищої освіти у контексті проходження міжнародної акредитації.

Співорганізаторами та учасниками заходу стали Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти (Україна), Центральне агентство з оцінювання та акредитації ZEvA (Німеччина).

Директор Навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності Університету Туган-Барановського Хаврова К.С. брала активну участь у семінарі та отримала відповідний сертифікат. Вітаємо нашого директора та сподіваємось на подальше впровадження європейських стандартів у навчанні наших студентів!!!