Спільний семінар ДонНУЕТ та АТ «УКРСИББАНК»

Спільний семінар ДонНУЕТ та АТ «УКРСИББАНК»

13.11.2020 року Кафедрою фінансів, обліку та оподаткування Університету Туган-Барановського спільно з АТ «УКРСИББАНК» був проведений семінар у форматі онлайн на тему «Твоя спеціальність з провідним європейським банком».

Від імені банківської установи у семінарі взяла участь Крулько Євгенія Леонідівна, спеціалістка із залучення талантів АТ «УКРСИББАНК». З боку студентства захід відвідали здобувачі вищої освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» (денної та заочної форм навчання).

Спікерка семінару відзначила, що УКРСИББАНК — надійний партнер та місце для комфортного кар’єрного росту. Світ змінюється і банк будує гнучку модель, що підлаштовується до цих змін. Для того, щоб молодь могла реалізувати свої таланти, Банк пропонує програму «Зірки на старті» для заохочення працевлаштування в #UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP. Програма «Зірки на старті» спрямована на залучення, утримання і розвиток випускників з найкращих університетів України з метою формування сильної професійної команди менеджерів в майбутньому. Банк пропонуємо своїм стажерам: 

  • Роботу над власним проектом протягом стажування 
  • Підтримку ментора 
  • Навчання в рамках спеціально створеної освітньої програми 
  • Можливість працевлаштування на постійну роботу після успішного закінчення стажування 
  • Конкурентоспроможну заробітну плату 
  • Молоду команду, з якою можна отримати свій перший досвід роботи 

Крім того, Євгенія Крулько наголосила, що для тих, хто мріє долучитися до програми Банку бажаним є наявність сертифікату про проходження онлайн практики, грамотно складене резюме, і звісно, велике бажання навчатися банківській справі.

Від імені усіх учасників, кафедра ДонНУЕТ щиро вдячна стратегічному партнеру АТ «УКРСИББАНК» за вікно можливостей для здобувачів вищої освіти у розумінні ними своєї спеціальності і подальшого працевлаштування. 

507 разів прочитано