ДонНУЕТ спілкується з учнями

Вікторина «Панорама сучасних ідей для підприємництва очима учнів» від кафедри ДонНУЕТ (ФОТО)

Вікторина «Панорама сучасних ідей для підприємництва очима учнів» від кафедри технологій у ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Університету Туган-Барановського.

В умовах сьогодення, кожен навчальний заклад веде боротьбу за свого абітурієнта. Особливої гостроти набула ця проблема за умов пандемії коронавірусу, коли ситуація перейшла у розряд стабільної невизначеності і живе спілкування з випускниками ускладнилося карантинними обмеженнями. Тому закладам вищої освіти доводиться прилаштовуватися до нових і незвичних умов співпраці зі школами та випускниками.

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського постійно проводить марафони вебінарів за участю викладачів кафедр Університету, що готують цікаві уроки для наших потенційних абітурієнтів. Але живе спілкування має значно більші переваги по відношенню до спілкування онлайн. І ось, після осінніх канікул Криворізька гімназія №95 розпочала свою роботу з профорієнтаційного тижня серед гімназистів старших класів.

Так, з метою популяризації спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» учням гімназії запропонували долучитися до вікторини «Панорама сучасних ідей для підприємництва». З огляду на вікову аудиторію, знання про історію виникнення підприємництва, видатних підприємців світу та їх внесок у світовий розвиток стали цікавими та корисними.

За умовами вікторини, правильна відповідь оцінювалася в 3 бали, а у разі надання неточної відповіді – 1 бал. За пропозицією викладача, облік балів проводився одним із учнів. Учасники були дуже активними і зацікавленими у «Панорамі сучасних ідей для підприємництва».

По завершенню вікторини були визначені переможці:

І місце посів учень 9-Б класу Потомахін Данило

ІІ місце виборов Євстратов Дмитро

ІІІ місце дісталося Зайцеву Владлену.

Наприкінці зустрічі традиційне фото на згадку!