Speking Club на тему «Weird Laws around the world»

19 лютого 2020 року в стінах Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбувся традиційний Speking Club. Тема цієї зустрічі була «Weird Laws around the world» (Найнезвичайніші закони світу). Гості презентували цікаві факти з різних країн світу та розповіли про законами своїх країн. Після презентації у студентів була можливість поспілкуватися з представниками США та Канади й продемонструвати свої знання з англійської мови та культури.

Викладачі кафедри іноземний філології, українознавства та соціально-правових дисциплін регулярно запрошують носіїв англійської мови задля підвищення мотивації у студентів, розширення їх кругозору та можливості попрактикувати мову, яку вони вивчають.

0 replies