Університет знає

Соціальна, громадська та волонтерська активність студентів Університеті Туган-Барановського

Протягом 2020 року студентська молодь Університету Туган-Барановського була активною у багатьох проєктах та подіях.

Щороку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить змагання серед спікерів у форматі неформальної конференції «PechaKucha». У 2020 році, у зв’язку з епідемією коронавіруса, осінній сезон неформальної конференції «PechaKucha» відбувся онлайн 2 жовтня 2020 року в Університеті ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Олександр Богун, студент 3 курсу освітнього рівня «бакалавр» спеціальності «Менеджмент» обрав тему: «Мрія дає нуль, якщо її не зробити життям» та розкрив її прикладами з власного життя. Це були історії про спорт, програми мобільності та змінотворчі процеси.  Олександр переміг у неформальній конференції «PechaKucha» від ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та посів І місце!

Також наші студенти беруть активну участь у житті нашого міста та області.

Олександр Богун, студент 3 курсу освітнього рівня «бакалавр» спеціальності «Менеджмент»Голова Молодіжного виконкому Металургійного району, молодіжного консультативно-дорадчого органу при відділі у справах сімʼї та молоді, Виконкому Металургійної районної у місті Кривий Ріг ради взяв участь у тренінгу «Розробка та подача молодіжних проектів на Громадський бюджет-2020» від Руслана Краплича; модератор та волонтер на форумі «Активна молодь Дніпропетровщини» і в установчих зборах Дніпропетровської обласної молодіжної ради при облдержадміністрації. (м.  Дніпро); учасник зборів по організації бренд-аудиту від «Zero Waste» у Кривому Розі та розробці соціальних проєктів у бібліотеках міста; учасник навчальної експедиції до Івано-Франківська (завершальний 7 Модуль навчання) від ГО «Криворізька фундація майбутнього», знайомство з органами місцевого самоврядування, місцевим соціально-відповідальним бізнесом та громадськими діячами (м. Івано-Франківськ); випускник навчальної програми «Школа Муніципального Лідерства», навчальна програма від ГО «Криворізька фундація майбутнього» та Державного університету економіки і технологій. (м. Кривий Ріг, м. Маріуполь, м. Івано-Франківськ); координатор по Центрально-міському району у Всеукраїнському опитуванні «5 питань від Президента»; ментор на Всеукраїнській програмі по профорієнтації «СВОЄ» (онлайн); спікер на програмі «Школа Успіху. Кривий Ріг» від Klitschko Foundation (онлайн); спікер на семінарі Виконкому Металургійної районної у місті Кривий Ріг ради «Молодіжне самоврядування: завдання та перспективи розвитку»

Антон Бадіца, студент 4 курсу освітнього рівня «бакалавр» спеціальності «Менеджмент»став учасником навчальної програми Школа соціального підприємництва «ПРОСТО ДІЙ». Проєкт-переможець конкурсу «Громадський бюджет», за підтримки ГО «Криворізька фундація майбутнього» (онлайн).

Уже доброю щорічною традицією для студентів Університету Туган-Барановського стала передноворічна благодійна місія для тих, хто найбільше потребує уваги і турботи напередодні Нового року. Студенти Університету традиційно у грудні місяці проводять новорічну благодійну акцію «Ялинка янголів». А на свято святого Миколая відвідують вихованців школи-інтернату №9 м. Кривий Ріг, які залишилися без піклування батьків, щоб привітати їх із прийдешнім Новим роком!

Варто зазначити, що такі соціально значущі заходи допомагають виховувати в студентах найкращі людські якості: небайдужість, милосердя, бажання подбати про іншого, поділитися душевним теплом із тими, хто, на жаль, в силу певних життєвих обставин залишився без родичів. Адже найголовніше для людини ‒ мати свою сім’ю і бути їй потрібною.

Студенти ДонНУЕТ вміють не тільки гарно навчатися, писати наукові роботи, перемагати у конкурсах та олімпіадах – вони можуть бути щирими, відвертими й безкорисними!