Смачно з Університетом Туган-Барановського (ВІДЕО)

В Університеті Туган-Барановського пройшла серія смачних та пізнавальних майстер-класів, семінарів і тренінгів від італійських майстрів. Студенти спеціальностей «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа» Університету Туган-Барановського практикувалися у приготуванні традиційної італійської пасти під керівництвом представників Асоціації «UCM-Italy».

Представники Асоціації «UCM-Italy»: президент Паоло Брешиа, менеджер проєкту Колбаса Олександр, Полосін Анатолій та Добрелія Аліна провели майстер-клас, в якому наочно продемонстрували технологію приготування свіжої пасти Pasta Fresca.

Читайте також: Майстер-клас з приготування італійської пасти від представників Асоціації «U.C.M.-Italy» для студентів Університету

Університет Туган-Барановського пропонує відео для перегляду.