Що говорять про навчання в Університеті Туган-Барановського випускники

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ: Освітня програма «Економіка»

«Навчання на спеціальності «Економіка» дозволило сформувати надійне підґрунтя для мого професійного розвитку. Оволодіння навичками системного мислення, глибоке розуміння економічних явищ та процесів, розвинені мовні, цифрові компетентності дозволяють ефективно адаптуватися до мінливих умов ринку праці».

Григоренко Родіон,

Software Developer компанія LeanSquad, випуск 2019 р.

«Знання, компетентності сформовані та розвинені під час навчання в Університеті допомагають мені кожного дня у моїй роботі, створюють підґрунтя для подальшого професійного зростання та розвитку».

Логвиненко Нікіта,

регіональний менеджер зі збуту (південно-східний регіон)

ТОВ “ЖИТОМИР-БелАЗ-СЕРВІС”,

випуск 2019 р.

«Сучасна людина змушена постійно розвиватися та актуалізувати свої знання. Це зовсім нескладно робити, коли ти розумієш цінність знань, маєш навички роботи із великою кількістю інформації, маєш ґрунтовну економічну підготовку. Кожного дня дякую рідному Університету за отримані знання та навички».

Полєвська Анна, спеціаліст служби охорони державної таємниці Металургійно-Довгигцівський ОРТЦК та СП, випуск 2019