РЕЙДЕРСЬКИЙ ЗАХВАТ ДонНУЕТ: РОЗВИТОК ПОДІЙ. ЧАСТИНА 1.

29.11.2019 р. – приїзд до ДонНУЕТ Міністра освіти і науки України Г. Новосад, заступника міністра освіти і науки України, Є. Стадного, голови комітету з питань освіти, науки та інновацій у Верховній Раді України IX скликання С. Бабака. Розмова з в.о. ректора О. Чернегою: визнання з боку МОН України зростання та розвитку ДонНУЕТ, ДонНУЕТ – найкращий університет м. Кривий Ріг; пропозиція МОН України щодо створення на базі ДонНУЕТ центру економічної освіти Дніпропетровщини, шляхом приєднання до нього занепадаючих закладів освіти (зокрема Криворізького економічного інституту (КЕІ)); реалізація «фантастичного кейсу» (Є. Стадний).

Умови домовленості: з боку ДонНУЕТ ‒ допомога у відновленні та розвитку занепадаючих закладів, з боку МОН України ‒ додаткове фінансування для ремонту гуртожитка з метою забезпечення житлом переміщених викладачів ДонНУЕТ (31 родина).

Рішення: провести конференцію трудового колективу ДонНУЕТ щодо розгляду зазначеної пропозиції та зміни назви з прибиранням у неї географічного зазначення (прибрати слово «Донецький»).

02.12.2019 р. – конференція трудового колективу ДонНУЕТ, прийняття рішення щодо згоди на приєднання 3-х відокремлених структурних підрозділів (КЕІ, Українського політехнічного технікуму та Криворізького фахового коледжу економіки та управління ДВНЗ «КНЕУ імені В. Гетьмана»), майбутньої назви ДонНУЕТ ‒ Національний університет імені Михайла Туган-Барановського.

10.12.2019 р. – засідання Вченої ради ДонНУЕТ, прийняття рішення про згоду щодо приєднання 3-х відокремлених структурних підрозділів та майбутньої назви ДонНУЕТ ‒ Національний університет імені Михайла Туган-Барановського.

10.12.2019 р. – зустрічі в МОН України (Є. Стадний, О. Шаров, А. Рибалко, О. Чернега, А. Шайкан, директори Українського політехнічного технікуму та Криворізького фахового коледжу економіки та управління ДВНЗ «КНЕУ імені В. Гетьмана»), проблеми на зустрічах: поява нових обставин – наголос МОН України на створенні «нового» університету,\ та важливій ролі у цьому процесі КЕІ.

10-11.12.2019 р. ‒ публікація в Інтернет-виданнях Кривого Рогу незрозумілих статей про обʼєднання закладів Кривого Рогу на базі КЕІ: поширення інформації серед місцевої спільноти щодо реорганізації КЕІ та приєднання до нього декількох навчальних закладів https://1kr.ua/news-54428.html, нової вступної кампанії під егідою Криворізького економічного університету https://kr.informator.ua/2019/12/11/v-krivom-roge-provedut-reorganizatsiyu-uchebnyh-zavedenij/

12-15.12.2019 р. – неочікувана поява листа Криворізького металургійного інституту та 2-х його коледжів про приєднання до ДонНУЕТ. Приїзд до ДонНУЕТ директора КЕІ А. Шайкана, заступника директора КЕІ з фінансово-господарської діяльності Г. Кочуєвського з уже самостійно розробленою ними «дорожньою картою» щодо створення «нового» університету, наголос А. Шайкана на його координуючій ролі у цьому процесі. Відмова ДонНУЕТ у підписанні так званої «дорожньої карти». Конфлікт по всіх питанням.

19.12.2020 р. ‒ зустрічі в МОН України (Є. Стадний, О. Чернега, А. Шайкан). Узгодження майбутньої назви ДонНУЕТ та окремих процедур майбутнього процесу приєднання.

Проведення ще однієї конференції трудового колективу ДонНУЕТ, засідання Вченої ради ДонНУЕТ: прийняття рішення щодо уточнення майбутньої назви ДонНУЕТ – Національний університет економіки і технологій імені Михайла Туган-Барановського.

20.12.2019 р. – в.о. ректора ДонНУЕТ О. Чернега у відпустці. Занепокоєння колективу ДонНУЕТ щодо розвитку подій навколо майбутнього процесу приєднання та подальшої долі ДонНУЕТ, збереження його ідентичності.

24.12.2019 р. – лист колективу ДонНУЕТ на імʼя Міністра освіти і науки України Г. Новосад, на адресу керівника експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення вищої освіти і освіти дорослих директорату вищої освіти і освіти дорослих А. Рибалко (ЛИСТ ДОДАЄТЬСЯ).

26.12.2019 р. ‒ візит генерального директора директорату вищої освіти і освіти дорослих О. Шарова до ДонНУЕТ: заспокоєння колективу ДонНУЕТ, підтвердження щодо приєднання саме до ДонНУЕТ відокремлених структурних підрозділів закладів вищої освіти та деяких технікумів і коледжів Кривого Рогу, акцент на нових можливостях для ДонНУЕТ.

19.02.2020 р. – розпорядження КМУ «Деякі питання реорганізаії закладів освіти» № 199-р від 19.02.2020 р.: згода із пропозицією МОН України щодо реорганізації КЕІ, Криворізького металургійного інституту, 2-х коледжів та Українського політехнічного технікуму і приєднання їх до ДонНУЕТ, перейменування ДонНУЕТ на Національний університет економіки і технологій імені Михайла Туган-Барановського.

23.04.2020 р. ‒ запрошення О. Чернеги до Т. Кріпак, директора Департаменту освіти і науки Криворізької міської ради, з метою ознайомлення її з наказом МОН України про звільнення (наказ МОН України «Про звільнення від виконання обовʼязків ректора» № 75-к від 23.04.2020 р.). Звільнення в.о. ректора О. Чернеги – переміщеної особи, в один день, без попередження, пояснення причин та без дотримання норм законодавства.

Призначення на посаду в.о. ректора професора О. Учителя з 24.04.2020 р.

24.04.2020 р. – відкритий лист колективу ДонНУЕТ до Л. Мандзій, в.о. Міністра освіти і науки України (ЛИСТ ДОДАЄТЬСЯ).

РЕЙДЕРСЬКІ ДІЇ (ПОДРОБИЦІ ПІЗНІШЕ)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27.04.2020 р. – відкритий лист колективу ДонНУЕТ до Президента України В. Зеленського.

28.04.2020 р. – Ухвала іменем України про забезпечення позову О. Чернеги, зупинення наказу МОН України «Про звільнення від виконання обовʼязків ректора» № 75-к від 23.04.2020  р., заборону внесення відомостей щодо зміни керівника та відомостей про керівника ДонНУЕТ і реєстрацію дій щодо керівництва.

ДонНУЕТ НЕ ЗДАЄТЬСЯ!

ОСОБЛИВОСТІ РЕЙДЕРСЬКОГО ЗАХВАТУ В НАСТУПНИХ ПОВІДОМЛЕННЯХ!

Звернення Новосад

Лист Мандзій