Події 23 квітня 2020 р. Розповідь Оксани Чернеги.

23 квітня приблизно о 14 годині до мене зателефонувала директор Департаменту освіти і науки Криворізької міської ради Т.Кріпак і запросила до Криворізької міської ради. Причину мого запрошення Т.Кріпак мені не повідомила, але попросила щоб разом зі мною до ради прибув начальник відділу кадрів.

О 15.00 год. я та начальник відділу кадрів Університету були в приміщенні Криворізької міської ради, зайшли до кабінету Т.Кріпак. Тетяна Петрівна повідомила мене, що до неї звернулося МОНУ з проханням ознайомити мене з наказом про звільнення (наказ МОНУ “Про звільнення від виконання обов¢язків ректора” № 75-к від 23.04.2020 р.), який надійшов до неї по електронній пошті. Вона цей наказ роздрукувала та надала мені для того, щоб я написала “Ознайомлена”, поставила дату та підпис. Я помітила, що на наказі не зазначено жодної причини звільнення, але я підписала його. Начальник відділу кадрів Університету забрала копію цього наказу. Крім того, вона отримала наказ про призначення проф. О.Учителя виконувачем обов’язків ректора з 24.04.2020 р.

Таким чином, моє звільнення було здійснено без попередження, пояснення причин та без дотримання норм законодавства.

Далі буде…

0 replies