прямуємо разом

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ООН ЗДІЙСНЮЄ МОНІТОРИНГ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ УНІВЕРСИТЕТУ ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО, ЩО ФІНАНСУЄТЬСЯ ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ

У лютому 2021 року розпочалася програма підтримки та моніторингу проектів міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу, що здійснюються в рамках Програми Європейського інструменту сусідства 2017 Спеціальні Заходи “Підтримка ЄС для сходу України”.

Для здійснення моніторингу реалізації проектів обрано Програму розвитку ООН (ПРООН), яка з 2016 року реалізує програми підтримки Європейського Союзу для сходу України і вже була залучена до проведення заходів під час конкурсу проєктів Європейського Союзу для переміщених навчальних закладів.

Університет Туган-Барановського, який реалізує проект «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області» за фінансової підтримки Європейського Союзу, взяв участь у програмі моніторингу ПРООН.

З метою актуалізації даних про хід реалізації проекту зі сторони Університету були надані відповіді згідно з надісланим опитувальником ПРООН, що охоплювали як загальні питання щодо діяльності Університету, так і конкретні питання стосовно реалізації проекту. Зокрема питання моніторингу були спрямовані на систему відповідності умовам грантового контракту з Європейською комісією, чинному законодавству, а також прогресу проекту відповідно до визначених цілей (оновлення освітніх програм, удосконалення системи управління ДонНУЕТ для підвищення ефективності освітнього процесу та наукової діяльності, відновлення інфраструктури Маріупольського коледжу ДонНУЕТ та бази відпочинку ДонНУЕТ у м. Святогірськ, модернізація об’єктів для впровадження інноваційних практик та надання нових послуг студентам, персоналу та місцевій громаді, посилення ролі студентського самоврядування, спрямованого на залучення студентів до життя громади, розробка нових програм та проектів).

10 березня 2021 року на базі відпочинку “Лісова”, м. Святогірськ, де наразі відбувається поточний ремонт, відбулася зустріч представників Університету Туган-Барановського з представниками ПРООН, а 18 березня 2021 року – зустріч на базі навчального корпусу Маріупольського коледжу ДонНУЕТ.

Програма підтримки та моніторингу ПРООН спрямована на допомогу в реалізації проєкту та дозволить у подальшому розширити можливості Університету Туган-Барановського, активізувати процес обміну інформацією, вирішувати питання стратегічного розвитку та комунікацій.

Читайте також: УНІВЕРСИТЕТ ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО РЕМОНТУЄ БАЗУ ВІДПОЧИНКУ “ЛІСОВА” У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

прямуємо разом