прямуємо разом

УНІВЕРСИТЕТ ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО РЕМОНТУЄ БАЗУ ВІДПОЧИНКУ “ЛІСОВА” У РАМКАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

З грудня 2019 року Університет Туган-Барановського реалізує проєкт «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом. У рамках реалізації цього проєкту відбувається поточний ремонт бази відпочинку “Лісова”, що знаходиться у місті Святогірськ Донецької області, в мальовничому місці біля національного природного парку Святих гір, на правому березі річки Сіверський Донець https://uk.wikipedia.org/wiki/Святогірський_державний_історико-архітектурний_заповідник.

На здійснення ремонтних робіт житлових та адміністративних приміщень, їдальні, конференц-залу, облаштування спортивного майданчику, а також створення умов для безперешкодного доступу до приміщень бази осіб з інвалідністю, Європейською комісією за бюджетом проєкту виділено 106 700 євро. Після завершення ремонтних робіт у кінці травня 2021 року та облаштування бази новими сучасними меблями, устаткуванням, спортивним інвентарем з червня 2021 року буде відновлено її роботу. Крім цього, буде створено Центр освітньо-культурного розвитку, на базі якого будуть працювати літні школи англійської мови, організовуватимуться наукові та культурно-освітні заходи для студентів, випускників і персоналу Університету Туган-Барановського, інших навчальних закладів, громади Донецької та Дніпропетровської областей.