Університет знає

Студенти Університету Туган-Барановського в галереї ArtCraftOil

В межах вивчення дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» здобувачі вищої освіти спеціальності «Туризм» (група ТУР-19) разом із своїм викладачем кандидатом педагогічним наук, доцентом кафедри туризму та країнознавства Університету Туган-Барановського і професійним гідом Богатирьовою Галиною Андріївною відвідали єдину у Кривому Розі картинну галерею ArtCraftOil. Це стало значною стало подією для усіх! Відчуття гармонії, краси, досконалості не покидало весь час!!! Позитивний артпростір, уважні й творчі співробітники, а головне гамма кольорів і відчуттів зробили цей день незабутнім!

Свідченням зацікавленості подією стали відгуки студентів, ось декілька з них.

Дудченко Роман

«Ця галерея була дуже цікавою і захоплювала своїми роботами. Їх було досить багато, від чого спочатку розбігалися очі, і одразу не розумієш, на що подивитися спершу. Але приємні працівники цієї галереї розказали про кожен зал і зорієнтували нас. Також ми дізналися про можливість прийняти участь у майстер-класі з малювання разом із видатними художниками, що вже є цікавим варіантом для проведення часу та духовного збагачення»

Митрофанова Юлія

«Похід до «ArtCraftOil» залишив після себе приємні спогади та враження. Вражаючої краси та майстерності роботи весь час привертали увагу та змушували весь час вмикати камеру на телефоні з метою залишити хоча б частинку собі на пам’ять. Приємний персонал, можливість відпочити в окремому приміщенні із чашкою чаю та чимось смачним в оточенні витворів мистецтва дало натхнення й позитивні емоції»

Бурак Єлизавета

«Кілька днів тому я відвідала неймовірну арт галерею під назвою «ArtCraftOil». Організатори творчо підійшли до розміщення самої арт галереї. Цим місцем послугувала історична будівля біля залізничного вокзалу. Саме приміщення наповнене різноманітними проявами креативності, неповторності і професійності. У самій арт галереї я не тільки змогла пройнятися гарними роботами митців, а й зіграти на фортепіано, послухати аудіогіда і перекусити свіжоспеченим круасаном із чашкою гарячого чаю. Я відчула атмосферу затишку і гостинності. Це того варте!»