Презентація програми «Дні України в Словаччині 2019» пройшла у ДонНУЕТ

25 лютого 2019 р. Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського приймав у гостях уповноваженого мера міста Кошице з розвитку зв’язків і співпраці з Україною Едуарда Бураша та координатора програми «Дні України в Словаччині» з української сторони Наталію Бокулєву. Зустріч криворізької наукової та студентської спільноти з гостями пройшла у формі презентації програми «Дні України в Словаччині 2019» та обговорення питань можливості академічної мобільності викладачів і студентів, співпраці з університетами м. Кошице. Співорганізатором Програми з української сторони є також Донецький юридичний інститут.

У квітні 2019 р. ДонНУЕТ виступить співорганізатором V ювілейної програми «Дні України в Словаччині» (м. Кошице), яка проводиться Словацько-Європейською культурною спілкою «FEMAN» за сприяння Уповноваженого мера міста Кошице з розвитку зв’язків і співпраці з Україною Едуарда Бураша. У рамках цієї програми 28-30 квітня 2019 р. у м. Кошице буде проводитися форум з економічної безпеки (1 січня 2019 року Словаччина розпочала річне головування в Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), пріоритетним завданням Словаччини під час головування буде розв’язання кризи в Україні та довкола неї).

Для отримання інформації та запису на участь у програмі «Дні України 2019» м. Кошице 28-30 квітня 2019 р. (для усіх бажаючих) просимо звертатися до Карабази Ірини Анатоліївни  (096) 870-44-91 (до 28.02.2019 р).

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

388 разів прочитано