День екскурсовода відмічали у ДонНУЕТ

21 лютого світ відзначає Міжнародний день екскурсовода. Студенти спеціальності «Туризм» також долучилися до святкування й привітали екскурсоводів з професійним святом! Саме екскурсоводи спонукають до розширення індивідуальних горизонтів та пізнання прекрасного крізь призму культурно-історичних подій та мистецьких проявів. В цей день всі присутні побажали екскурсоводам – майстрам своєї справи, провідникам у таємниці минулого та сьогодення – наснаги, вдячних слухачів, цікавих маршрутів та нових творчих звершень!

В цей день разом зі студентами та викладачами кафедри міжнародної економіки і туризму на святі був місцевий екскурсовод, цікава людина Огур Володимир Григорович. Невимушено й з великим натхненням відбулося спілкування з гостем й перегляд відео студентів, всі присутні поринули із задоволенням у подорожі Криворізькими туристичними маршрутами. Відчуття гордості за своє місто, свою причетність до такої чудової професії відчули всі присутні. Адже саме екскурсоводи виконують особливу місію – просвіти й повернення національної пам’яті та культурної спадщини).

0 replies