ДонНУЕТ долучився до вебінару

Представники ДонНУЕТ взяли участь у вебінарі з питань розвитку освіти у тимчасово переміщених університетах (ФОТО)

23 та 30 жовтня представники від Донецького національного університету імені Михайла Туган-Барановського взяли участь у вебінарі з питань розвитку дистанційної/змішаної освіти та електронного управління закладом освіти, який відбувався на базі Сумського державного університету.  

Відповідно програмі вебінару «Дистанційна освіта та формування ІКТ-компетенцій співробітників у тимчасово переміщених університетах» зустріч розпочалася із вступного слова Фінікова Тараса Володимировича, консультанта проекту. 

Серія вебінарів і зустрічей проводиться в рамках другого етапу реалізації проекту підтримки переміщених університетів в Україні, який триватиме до 31 травня 2021р. (Проект здійснюється Програмою ім. Фулбрайта в Україні за фінансової підтримки відділу преси, освіти та культури посольства США в Україні).

Друга фаза проекту передбачає практичну допомогу закладам-учасникам у втіленні планів стратегічного розвитку, розроблених впродовж першого етапу проекту. Зокрема, пропонується зосередити зусилля на реалізації таких ключових компонентів стратегічних планів університетів-учасників проекту: 

  1. Розвиток дистанційної освіти та електронного управління закладом освіти
  2. Вдосконалення внутрішніх систем забезпечення якості освіти
  3. Створення, запровадження та акредитація сучасних освітніх програм

407 разів прочитано