Перший день екскурсії студентів ДонНУЕТ за підтримки благодійного фонду “Фонд Бориса Колесникова”

На перший день екскурсійної програми було заплановано відвідування ПРАТ «Артвайнері» та відвідування хокейного матчу.

Першим елементом екскурсійної програми було відвідування одного з найбільших підприємств у Східній Європі з виробництва ігристих вин класичним пляшковим методом «Артвайнері». Весь цикл виробництва на даному підприємстві розташований на глибині понад 72 метрів, де в підземних гіпсових тунелях, круглий рік зберігають унікальні мікрокліматичні умови – постійні температуру і вологість. Загальна площа підземних штолень, в яких одночасно зберігається 30 млн. пляшок ігристого вина, становить понад 25 га.

Сьогодні стіни гіпсових штолень пофарбовані в різні кольори, – палітра веселки як підкова на щастя – для гарного настрою ігристого і відмінного настрою співробітників, що виконують тонку, що вимагає терпіння роботу в цехах виноробного заводу. В 1950-му році була прийнята Постанова про створення Артемівського виробництва, а в 1954-му були вироблені перші 500 тисяч пляшок ігристого. Зараз в умовах модернізованого виробництва, відповідно до найсучасніших світових стандартів, річний обсяг продукції не перевищує 25 млн. пляшок.

Ввечері було відвідано другий матч Української хокейної ліги в якому «Донбасс» зіграв проти «Дніпра», матч був завершений з рахунком 2:1.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

300 разів прочитано