Другий день екскурсії студентів ДонНУЕТ до харчових підприємств Донецької області

Другий день екскурсійної програми розпочався з відвідування АПК «Інвест» та зустрічі з директором Башкиром Іваном Петровичем, який провів лекцію у форматі питання-відповідь. Так, студенти дізналися, що компанія АПК «Інвест» реалізує найбільший інноваційний проект в агропромисловому секторі економіки України. Є національним лідером промислового виробництва охолодженої свинини та є власником товарного бренду «М’ясна весна» і ексклюзивним постачальником продукції для ТД «М’ясна весна». Здійснює замкнутий цикл виробництва, що включає рослинництво, виробництво комбікормів, тваринництво, м’ясопереробку і реалізацію м’ясної продукції. Також студенти отримали інформацію, щодо можливості проходження виробничої практики на цьому підприємстві, а закінчилося відвідування АПК “Інвест” смачною дегустацією різних видів продукції даного підприємства.

Далі було відвідано компанія «КОНТІ», що є одним з найбільших виробників кондитерської продукції в Україні. Компанія була заснована в 1997 році та входить до трійки лідерів галузі. Кондитерська фабрика зараз знаходиться у м. Костянтинівка. Компанія випускає понад 200 товарних найменувань, серед яких: печиво-сендвіч, складні десерти, цукерки в коробках та вагові, тістечко бісквітне, рулети, батончики, карамельні цукерки, крекери та печиво. Основними брендами компанії є Super Kontik, Bonjour, ТIMI, Amour, BiSKonti та Джек. Близько 30% виробленої продукції «КОНТІ» експортується більш ніж до 20 країн світу: Німеччина, Ізраїль, Польща, Латвія, Греція, Ірак, Ємен, Азербайджан, Грузія, Естонія та інші. Під час екскурсії студенти побачили лінії виробництва цукерок “Джек” та печива-сендвіча «КONTI- MOON» зі смаком шоколаду.

0 replies