Студентка ДонНУЕТ стала лауреаткою Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит»

01-02 квітня 2019 року в Київському національному торговельно-економічному університеті (м. Київ) відбувся другий етап ІІ туру – підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит» у 2018/2019 навчальному році. Список запрошених для участі у підсумковій науково-практичній конференції склав 37 студентів з майже усіх областей України.

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського презентувала студентка 4-го курсу ННІУА, групи ФІН-15 Катерина Юріївна Баладінська, науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри фінансів та банківської справи М.О. Юнацький. Тема наукової роботи: «Податкове навантаження як основа ефективності системи оподаткування».

1 квітня 2019 року на обговоренні наукових робіт студентка впевнено та аргументовано довела основні положення та наукову новизну власного дослідження, що в свою чергу було відзначено Конкурсною комісією. Таким чином, 02.04.2019 року студентка ДонНУЕТ К.Ю. Баладінська отримала Диплом III ступеня, як переможець II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит» у 2018/19 н.р.

Вітаємо студентку ДонНУЕТ!!!

0 replies