Перемога в проєкті «Бізнес-план 2019»

Студентка спеціальності «Менеджмент» ДонНУЕТ отримала нагороду від міського голови за перемогу в проєкті «Бізнес-план 2019»

13 листопада 2019 року в сесійній залі виконкому Криворізької міської ради, де відбувся урочистий прийом міським головою кращої студентської молоді міста з нагоди Міжнародного Дня студента, була нагороджена студентка 4-го курсу групи МН-16 Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановскього Тріфонова Дарина. Студентка отримала дипломом за зайняте III місце в міському конкурсі підприємницької діяльності серед молоді «Бізнес-плани 2019» у рамках реалізації Програми «Нова генерація Кривого Рогу».

Головна мета міського конкурсу підприємницької діяльності серед молоді «Бізнес-план 2019», який проводився з 13 вересня по 18 жовтня 2019 року ‒ залучення молоді до підприємницької діяльності, сприяння створенню та забезпеченню діяльності молодіжних підприємств. Журі конкурсу обирали найкращі бізнес-плани, які містять економічну модель підприємницької діяльності та передбачають створення нових або розширення підприємств, що вже існують, спрямовані на реалізацію економічної ініціативи молоді у сфері малого та середнього бізнесу й мали відповідати наступним умовам:

• чітке фінансово-економічне обґрунтування;
  • відповідність економічним умовам та потребам міста;
  • створення нових робочих місць.

Дарина Тріфонова отримала перемогу за підготовку проєкту з обґрунтування доцільності та економічної ефективності «3D-Лабораторія SUPPORT», який повністю відповідає всім заявленим організаторами вимогам.

У конкурсному бізнес-плані, який розкривав зміст інноваційного стартапу, було запропоновано відкрити у місті Кривий Ріг 3D-лабораторію, на базі якої охочі зможуть працювати з 3D-технологіями, навчатися та реалізовувати свої проєкти у життя креативні молоді люди та мешканці міста. 3D-лабораторія буде також надавати послуги з навчання 3D-друку та моделювання. У конкурсній роботі було проаналізовано перспективність галузі, розроблено маркетингову стратегію та реалізовано маркетинговий аналіз, розроблено виробничий план і стратегію НДДКР, розглянуто питання управління підприємством та організацію роботи, проведена оцінка ризиків та надано фінансовий план підприємства. Особливий акцент у бізнес-плані здійснено на його інноваційність та відповідність потребам розвитку міста Кривий Ріг і сучасного українського суспільства.

Робота студентки ДонНУЕТ та інші конкурсні роботи будуть розміщені на навчальному майданчику бізнес-інкубатора, який допомагає підприємцям-початківцям розпочати свій бізнес і відкрити власну справу при відсутності практичного досвіду. Опубліковані бізнес-плани мають можливість пошуку та реалізації бізнес-ідей, здобуття досвіду та знань, розвитку власного бізнесу, налагодження ділових контактів з обдарованими представниками студентської молоді міста – учасниками конкурсу «Бізнес-план» та Інститутом розвитку міста Кривого Рогу.

0 replies