Мітап «Економічні читання у ДонНУЕТ: сучасні проблеми людства очима нобелівських лауреатів з економіки»

5 листопада 2019 року у стінах Донецького національного університету імені Михайла Туган-Барановського кафедрою підприємництва і торгівлі спільно з кафедрою економіки та міжнародних економічних відносин був проведений мітап для майбутніх абітурієнтів на тему: «Економічні читання у ДонНУЕТ: сучасні проблеми людства очима нобелівських лауреатів з економіки»

Гостями заходу стали 20 школярів і студентів трьох криворізьких закладів середньої освіти (КНВК №129 ГЛАС, КЗШ №26, Гірничо-електромеханічний коледж) та їх вчителі.

З вітальним словом до абітурієнтів виступила завідувач кафедри економіки і МЕВ, д.е.н., доц. Бочарова Ю.Г., яка розповіла про програму мітапа, історію ДонНУЕТ, сучасні спеціальності університету.

Із зацікавленістю гості ознайомилися із глобальними проблемами людства, цікавими фактами з історії найпрестижнішої премії в галузі економічних наук – премії пам’яті Альфреда Нобеля. Багато уваги організатори зустрічі приділили розповідям про шляхи вирішення найактуальніших проблем, які запропоновані нобелівськими лауреатами останніх років.

Свої враження від проведеного заходу школярі відобразили в анкетах, відзначаючи дуже цікаву інформацію і нестандартну форму її подання.

Багато учнів після закінчення мітапа відгукнулися на запрошення організаторів і пройшлися корпусом, не приховуючи позитивних вражень.

Все цікаве на мітапі дивіться у фото звіті.

0 replies