Опитування здобувачів ОП «Туризм» Університету Туган-Барановського

Опитування здобувачів ОП Туризм другого (магістерського) рівня вищої освіти щодо індивідуальної освітньої траєкторії та реалізації права на вибір навчальних дисциплін

Результати опитування здобувачів ОП Туризм другого (магістерського) рівня вищої освіти щодо індивідуальної освітньої траєкторії та реалізації права на вибір навчальних дисциплін, проведеного 22.03-02.04.2021 свідчать про високу задоволеність здобувачів ВО переліком запропонованих дисциплін вільного вибору та зрозумілість процедури вибору дисциплін.

Читайте також: https://donnuet.edu.ua/opytuvannia-zdobuvachiv-op-turyzm-universytetu-tuhan-baranovskoho-4/

– при відповіді на запитання: «Чиї консультації щодо вибору дисциплін вільного вибору були для Вас найбільш корисними?» 68% опитуваних відповіло, що орієнтуються лише на власну думку, 16% – вважають корисними консультацію завідувача кафедри, 16% – консультацію викладачів (рис.2);

Рисунок 2 – Розподіл відповідей здобувачів ВО на питання «Чиї консультації щодо вибору дисциплін вільного вибору були для Вас найбільш корисними?»

– 84% студентів зазначили, що їм важлива можливість самостійного вибору дисциплін та 16% надали відповідь «скоріше не важлива»;

– 100% здобувачів задовольняє перелік запропонованих дисциплін вільного вибору та кількість дисциплін вільного вибору, які можливо вивчати протягом семестру;

– 84% респондентів зазначила, що їх повністю задовольняє процедура вибору дисциплін вільного вибору, 16% відповіло «скоріше задовольняє». Разом з тим, пропозицій щодо удосконалення процедури вибору дисциплін не було надано.

– оцінюючи значущість критеріїв, які здобувачі ВО використовують при виборі дисциплін вільного вибору («1» – «не має значення», а «5» – «дуже важливий») найбільш суттєвими виявилися критерії: «Назва дисципліни», «Викладач, який буде вести дисципліну», «Безпосередній зв’язок дисципліни з майбутньою професією» (рис. 3).

Рисунок 3 – Найбільш суттєві критерії, які здобувачі ВО ОП Туризм другого (магістерського) рівня вищої освіти використовують при виборі дисциплін вільного вибору.