Опитування магістрів Університету Туган-Барановського освітньої програми «Туризм»

Опитування здобувачів вищої освіти, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Туризм» другого (магістерського) рівня вищої освіти за змістом анкети SQ_3 «Опитування здобувачів вищої освіти щодо якості практичної підготовки та здобуття під час практики необхідних для подальшої професійної діяльності компетентностей» проводилось у формі онлайн-опитування у період з 12.10.2020 р. по 16.10.2020 р. із використанням сервісу Microsoft Forms.

В опитуванні взяли участь 6 здобувачів ВО денної і заочної форми здобуття вищої освіти, що навчаються за ОП «Туризм» другого (магістерського) рівня вищої освіти. Здобувачам було запропоновано оцінити якість практичної підготовки та здобуття під час практики необхідних для подальшої професійної діяльності компетентностей. Результати анкетування свідчать про високий рівень задоволеності здобувачів, разом з тим, серед пропозицій щодо покращення практичної підготовки було запропоновано розширити перелік баз практики, не обмежувати їх турагенціями та туроператорами.

Читайте також: https://donnuet.edu.ua/opytuvannia-mahistriv-universytetu-tuhan-baranovskoho-osvitnoi-prohramy-turyzm/

– 68% опитуваних зазначило, що їм не доводилось стикатися з недостатністю отриманих в ході навчання в Університеті знань на практиці, 32% надало відповідь «важко відповісти» (рис. 2);

Рисунок 2 – Розподіл відповідей здобувачів ВО на пропозицію оцінити наявність труднощів у підготовці звітної документації

– 100% здобувачів ВО зазначило, що вони не стикалися з  недоліками в організації практики та поганим ставленням представників бази практики;

– 84% респондентів відповіли, що їм не доводилось стикатися з обмеженням у доступі до необхідних для виконання завдань практики інформації та 16% зазначило «так доводилось»;

–  труднощів у підготовці звітної документації не виникло у 68% студентів, тоді як 32% надало відповідь «важко відповісти».