Фестиваль реклами ADFest від ДонНУЕТ

Встигни подати заявку на VI фестиваль реклами! Завтра, 20.10.2020 останній день подачі роботи (рекламного слайда) в обраній номінації у електронному та друкованому вигляді.

Кафедра маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування ДонНУЕТ запрошує талановиту та креативну молодь взяти участь у «AdFest 2020». Фестиваль присвячено професіональному святу Дню маркетолога та рекламіста.

Коли? 23 жовтня 2020 року.

Конкурс рекламних проєктів за наступними номінаціями:

Реклама товару – куратор напряму: доктор економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування – Приймак Наталія Сергіївна (priymak@donnuet.edu.ua).

Соціальна реклама – куратор напряму: кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування – Карабаза Ірина Анатоліївна (karabaza@donnuet.edu.ua).

Реклама професії (спеціальності) – куратор напряму: асистент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування – Шаповалова Інесса Вадимівна (shapovalova@donnuet.edu.ua).

Вимоги до оформлення робіт:

• кожна робота оформлюється у вигляді окремої конкурсної заявки.
  • одне зображення: Jpeg, 150 dpi, RGB, A4 формат. Зображення прикріплюється до конкурсної заявки безпосередньо.
  • файл зображення, назва файлу має відповідати назві роботи.
  • зображення НЕ має містити назву агентства, логотипи або інші дані.
  • обов’язковим є оформлення конкурсної заявки, яка додається.
  • конкурсні роботи та заявки для участі подаються на електронну адресу куратора відповідної номінації із зазначенням у заголовку листа назви номінації.

Роботи після закінчення прийому заявок будуть розміщені для ознайомлення та визначення переможців Інтернет-голосування у мережі Facebook та у приміщенні Університету.

Онлайн голосування за конкурсні роботи у мережі Facebook буде доступне до 22 жовтня 2020 року включно.

Підбиття підсумків он-лайн голосування та професійне оцінювання конкурсних робіт компетентним журі відбудеться 23.10.2020 року.