ДонНУЕТ вітає

ННІБГ Університету Туган-Барановського вітає з Днем журналіста

Учора, 6 червня, країна святкувала день журналіста. Ви спитаєте мене – при чому тут наші студенти економічних спеціальностей? Відповім, що журналістика – це усюди і назавжди. Ми усі становимось журналістами на сторінках соцмереж, коли публікуємо свої фото або якісь коментарі, коли ми публікуємо привітання або поздоровлення. А деякі з студентів Навчально-наукового інституту бізнесу і гостинності Університету Туган – Барановського вже стали зірками телевізійних екранів, бо брали участь у телевізійних проектах Маріупольського телебачення. Ми з превеликим задоволенням дивились на наших студентах у проектах «Утро Live» та «Ранок Маріуполя». Сподіваємось, що й надалі на медіапросторах нашого міста ми будемо бачити наших студентів.