Об’єктове тренування з питань цивільного захисту відбулося у ДонНУЕТ

28 лютого 2019 року у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського було проведене об’єктове тренування з питань цивільного захисту. О десятій годині, почувши три довгих дзвінка, керівний склад, персонал та студенти Університету під керівництвом першого проректора Р.П. Никифорова та начальника штабу керівництва – фахівця з питань цивільного захисту  В.Л. Яковенка, організовано та дотримуючись правил безпеки виконали дії з переміщення до зони, яка за планом тренування була “не уражена” зараженням.

Тренування проводилося з метою досягнення злагодженості в роботі керівного складу та формувань цивільного захисту при виконанні заходів по запобіганню ураження персоналу, вдосконалення методів узагальнення та аналізу даних  про обстановку, що склалася в районі об’єкта та в цілому в районі, розробки обґрунтованих пропозицій для прийняття рішень керівництвом об’єкта в умовах загрози та виникнення надзвичайної ситуації, перевірки реальності планів приведення формувань в готовність до дій за призначенням, придбання навичок для персоналу і студентів до дій в умовах надзвичайної ситуації.

0 replies