День спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Вікторина «Панорама сучасних ідей для підприємництва»

У рамках тижня Навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування  «Осінні зустрічі», 13 листопада 2019 року відбувся День спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Гостями заходу стали 28 школярів трьох криворізьких шкіл (КСШ № 88, КСШ № 24, Криворізька педагогічна гімназія).

Для зустрічі зі своїми потенційними абітурієнтами випускова кафедра підприємництва і торгівлі обрала цікавий формат – вікторину «Панорама сучасних ідей для підприємництва».

На початку зустрічі гостей привітала директор ННІЕУА Нєізвєстна О. В.

У подальшому завідувач кафедри підприємництва і торгівлі Волошина С. В. виступила перед гостями з презентацію спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», особливу увагу звернувши на її універсальність, потенційні галузі працевлаштування випускників, наукові традиції кафедри, культурне життя студентів університету тощо.

Із великим інтересом гості заходу працювали спільно з асистентом кафедри Калініченком Д. Р. над завданнями вікторини (автор завдань – доцент кафедри Кравцов О. О.). Основна мета організаторів полягала в тому, щоб у ігровій формі ознайомити з різноманітними сферами підприємницької діяльності та найбільш видатними підприємцями сучасності. Звісно, найкращі учасники вікторини отримали призи, а усі присутні добре почаювали.

Аналіз анкет присутніх на заході школярів, проведений доцентом кафедри Коровіною О. В., показав, що така форма презентації спеціальності сподобалася всім учасникам, відкрила багатогранність фаху підприємця, можливість добре заробляти та самореалізовуватися і, навіть, попасти в історію.

В анкетах учні також відзначили гостинність організаторів, поважне ставлення, зацікавленість в отриманні такої професії та водночас побажали університету активно розвиватися і добре відсвяткувати 100-річчя.

До нових зустрічей!

0 replies