Майстер-клас від Світлани Шептухи!

Майстер-клас «Кольорові равіолі із соусом голандез» став сьогодні центральною подією нашого університету, адже його широкій спільноті презентувала діючий шеф кулінарної студії «SuChef» (м. Київ), переможниця першого проєкту «МайстерШеф» Світлана Шептуха. Гостями майстер-класу стали студенти ДонНУЕТ спеціальностей «Готельно-ресторанна справа» та «Харчові технології», а також усі зацікавлені мешканці нашого міста, які із захопленням прослухали лекцію щодо сучасних тенденцій італійської кулінарії, стали учасниками кулінарного шоу, продегустували витвори кулінарного мистецтва, які народжувалися в руках Світлани та її асистентів просто на очах глядачів. Світлані було задано багато питань із зали, які стосувалися її спогадів про участь у проєкті «МайстерШеф», навчання в кулінарній школі Le Cordon Blue Paris, рецептів і тонкощів приготування страв, а також її планів на майбутнє.

Майстер-клас від Світлани Шептухи на базі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського проходить вже другий рік поспіль. Маємо надію, що в подальшому такі зустрічі зі Світланою стануть для нашого університету традиційними, адже С. Шептуха є випускницею ДонНУЕТ.

Світлано, щиро вдячні за надзвичайно цікавий і корисний майстер-клас, тепле спілкування та практичний досвід! До нових зустрічей!

0 replies