ДонНУЕТ вітає

ДонНУЕТ знає: International Men’s Day. Чоловічі зірки Університету Туган-Барановського (ФОТО)

За даними проєкту DilovaMova.com, Всесвітній день чоловіків зовсім юне свято, відзначається в першу суботу останнього осіннього місяця. Воно виникло з ініціативи чоловіка, який любив свою жінку. Любив, не дивлячись на те, що був главою величезної держави з безліччю турбот і проблем. Та й створення нового свята, Дня чоловіків, було якоюсь додатковою, незрозумілою турботою про них, про жінок. Спроба створити свято, де жінка, відштовхнувшись від нескінченної буденної суєти, згадає про тепло свого домашнього вогнища, заспокоїться від турбот, нехай не на довго, забуде про проблеми і зробить те, що дається їй легше за все, згадає про свого чоловіка. 

Сьогодні колектив Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського вітає всіх чоловіків України і хоче розказати про своїх чоловіків-зірок! Знайомтеся! 

Валентин Петрович Хорольський – видатний вітчизняний вчений зі світовим ім’ям, з яким нам пощастило працювати поруч! 

Валентин Петрович народився 30 серпня 1940 року в м. Кривий Ріг. Тож цього року він відзначив свій 80-річний ювілей. 

У рідному місті Валентин Петрович отримав вищу освіту і все своє життя присвячує науковій творчості та роботі в освітянській сфері. У 1989 році він захистив докторську дисертацію в Ленінградському гірничому інституті ім. Плеханова та згодом отримав вчене звання професора. 

Валентин Петрович зробив блискучу кар’єру науковця, за період якої опублікував близько 200 наукових праць, одержав 124 авторських свідоцтва СРСР та патентів США, Франції, Англії та інших країн світу. На сьогодні його педагогічний стаж складає близько 50 років!  

Напрямки наукової творчості Валентина Петровича стосуються актуальних проблем країни та регіону і вони пов’язані із техногенним навантаженням та збереженням здоров’я людей у таких умовах. Його дослідження відрізняються використанням сучасних технологій, високим рівнем автоматизації та інформатизації процесів. 

При цьому Валентин Петрович залишається дуже приємною, цікавою та доброю людиною, відкритою для спілкування та співробітництва. Його відрізняють високий рівень порядності та інтелігентності. Але, не зважаючи на серйозність справи, Валентин Петрович має щире серце та добре почуття гумору. Він справжній чоловік для своєї улюбленої дружини, найкращий тато та дідусь! 

Никифоров Радіон Петрович – Перший проректор ДонНУЕТ, к.т.н., доцент. 

Молода людина, але з багатим життєвим досвідом – навряд чи вам вдасться поставити таке запитання, на яке у нього не буде відповіді. Радіон Петрович надзвичайно ерудований та обізнаний у всіх сферах життя. Через це він є надзвичайно цінним фахівцем у нашому Університеті та користується авторитетом і повагою у колективі. До того ж він відданій своїй справі і надзвичайно відповідальний. 

Рівень його працездатності, самовідданості та життєвої активності справді вражає! Він першим приїжджає на роботу й нерідко затримується допізна, його можна зустріти в навчальному корпусі у вихідні, а його справи охоплюють всі сфери та напрямки діяльності Університету. Іноді складається враження, що ця людина знаходиться одночасно в кількох місцях та паралельно вирішує кілька різнопланових завдань, він все знає і все вміє – це фантастика! 

Тому ви вже не здивуєтесь, що при такому рівні зайнятості в Університеті Радіон Петрович завжди залишається люблячим чоловіком для своєї дружини та добрим батьком для своїх двох чудових дітей! Він надійний друг та душа будь-якої кампанії! Його доброта до людей, ввічливість та галантні манери описуються в легендах та є взірцем для наслідування! 

Коренець Юрій Миколайович – старший викладач кафедри технології в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва, а також відповідальний секретар приймальної комісії ДонНУЕТ. Член Першої Української Асоціації Шеф-кухарів. 

Намагається проводити вільний час зі своєю родиною, коханою дружиною та сином, який зараз так потребує уваги батька. Полюбляє подорожувати разом із сім’єю, грати у настільні ігри, майструвати та малювати, переглядати кіно та читати цікаві й корисні книжки, співати в караоке.  

Також любить готувати їжу і робить це із великим захопленням і задоволенням. Щодо особистих вподобань, то серйозно захоплюється музикою, грає на гітарі та співає. Це приносить йому задоволення, допомагає відпочити, підіймає настрій, розширює коло знайомих і друзів. 

Шалений темп життя та особливості професійної діяльності вимагають пошуку джерел енергії. Підтримувати здоров’я, фізичну форму, добрий настрій та високу працездатність Юрію Миколайовичу допомагають регулярні заняття спортом. Декілька разів на тиждень він відвідує тренування в клубі тайського боксу. За можливістю дістається до роботи та повертаюся додому на велосипеді.  

Омельченко Олександр Володимирович – завідувач кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання, к.т.н. У 2014 році приєднався до родини ДонНУЕТ. За роки роботи у вищій школі має більше 50 наукових праць, 8 з яких опубліковано у наукових журналах, що входять до наукометричної бази даних Scopus, та 5 патентів на корисну модель. 

Свій вільний час Олександр Володимирович любить проводити з родиною та друзями. Має справжнє чоловіче хобі: робота з деревом та металом, які «підживлюють» його та дають змогу підвищувати увагу до деталей, зберігати гостроту розуму, розширювати творчий потенціал і досягати нових наукових звершень. А також займається вирощуванням кактусів. Має мрію збудувати на своєму подвір’ї столярну майстерню для власного використання. 

556 разів прочитано