Конкурс науково-дослідницьких робіт «Я відкриваю світ науки» (6-8 класи)

11 березня 2020 року на базі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського пройшов міський Конкурс науково-дослідницьких робіт «Я відкриваю світ науки». Конкурс проведено з метою залучення учнів 6-8 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста до науково-дослідницької діяльності в галузі природничо-математичних, суспільно-гуманітарних дисциплін і лінгвістики.

Конкурс проводиться щороку з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи учнів, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями.

Засновниками Конкурсу є Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, Комунальний заклад «Інноваційно-методичний центр» та Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Організатором та координатором Конкурсу є Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Туган-Барановського.

Основними завданнями Конкурсу були:

• виявлення та розвиток обдарованих учнів, сприяння реалізації їх здібностей;
  • стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді;
  • популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій;
  • залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної роботи з обдарованою учнівською молоддю.

Конкурс проводився у таких наукових секціях:

• математика;
  • українська мова;
  • іноземні мови (англійська, німецька.);
  • краєзнавство (історичне краєзнавство);
  • історія;
  • науки про землю (хімія, фізика, географія).

У Конкурсі взяло участь майже 100 учнів загальноосвітніх середніх навчальних закладів освіти нашого міста.

0 replies