Презентація ДонНУЕТ в КЗОШ № 41

З метою активізації проведення профорієнтаційної роботи 11 березня 2020 року було організовано зустріч з учнями Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 41. Асистентом кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Шаповаловою Інессою Вадимівною було проведено презентацію університету ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського для учнів 10 та 11 класів.

Під час зустрічі викладачем було презентовано переваги навчання та особливості умов і порядку вступу до університету. Окремо Шаповалова Інесса зупинилася на докладній характеристиці спеціальностей університету, напрямах міжнародної співпраці, міжнародній програмі академічної мобільності, програмі подвійного диплому, можливості участі у міжнародних проєктах та програмі міжнародного стажування. Також викладач відповіла на всі запитання щодо особливостей вступної кампанії 2020 року. Запрошені учні жваво та із зацікавленістю сприймали інформацію, активно задавали питання та отримали на них вичерпні відповіді. Усіх присутніх, які виявили зацікавленість до можливості здобути освіту саме в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського було запрошено на ознайомчий візит до  університету, що дозволить більш докладно ознайомитись із матеріальною та навчальною базами.

Під час презентації школярам було запропоновано інформаційні буклети університету, які містять повну інформацію щодо переваг навчання в університеті та повний перелік спеціальностей.

З метою подальшої співпраці адміністрації навчального закладу було запропоновано проведення наступного профорієнтаційного заходу у форматі Дня університету.

Висловлюємо щиру подяку завучу з навчальної роботи Гайдук Тетяні Іванівні за сприяння в організації та проведенні презентації університету. Сподіваємося на плідну співпрацю.

0 replies