Гелловін гарбузи

Конкурс Гарбузів напередодні Вечора усіх святих (ФОТО)

Гелловін – свято, яке відзначається щороку 31 жовтня. Ця традиція походить від древнього кельтського фестивалю Самхейн, коли люди розпалювали багаття та одягали спеціальні костюми, щоб захиститись від привидів. У восьмому столітті Папа Григорій III призначив 1 листопада Днем вшанування всіх святих. Незабаром День всіх святих запозичив деякі традиції Самхейна. Вечір напередодні став відомим як Вечір усіх святих, а пізніше Хеллоуїн 

З часом Гелловін перетворився на день різноманітних заходів, таких як жартування та частування, вирізання ліхтарів з гарбузів, святкові зібрання, переодягання в костюми привидів і чаклунів та поїдання ласощів. 

Студенти ДонНУЕТ, як і вся молодь, також долучаються до участі у святкуванні Гелловіну. Кожного року в рамках Тижня англійської мови кафедра іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін проводить Конкурс Гарбузів, де всі бажаючі мають можливість продемонструвати свою креативність та талант до карвінгу. Студенти університету представляють на розгляд професійного журі не лише гарбузи, а й різноманітні композиції, страви та вироби, що асоціюються з цим святом. І звичайно, на переможців чекають спеціальні нагороди та відзнаки. 

506 разів прочитано