ДонНУЕТ знає

Кар’єрні перспективи освітньої програми «Туризм» Університету Туган-Барановського

Освітня програма «Туризм» відкриває широкий спектр привабливих перспектив карʼєрного розвитку.Ви можете стати ким завгодно: від фахівця туристичної галузі до продавця мрій та вражень! Ось декілька варіантів, обери свій шлях!

• Екскурсознавець
  • Туризмознавець
  • Фахівець із гостинності в місцях розміщення
  • Фахівець із готельної справи
  • Фахівець із санаторно-курортної справи
  • Екскурсовод
  • Інструктор оздоровчо-спортивного туризму (за видами туризму)
  • Організатор подорожей (екскурсій)
  • Менеджер з туризму
  • Організатор туристичної і готельної діяльності
  • Фахівець із готельного обслуговування
  • Фахівець із розвитку сільського туризму
  • Фахівець із туристичного обслуговування
  • Фахівець з організації дозвілля
  • Фахівець з туристичної безпеки
  • Агент з організації туризму
  • Робітник з надання послуг у сфері сільського туризму

«Мої студентські роки були фантастичними. Вже з перших тижнів навчання я зрозуміла, що обрала правильний шлях. Під час навчального процесу, в межах вивчення дисциплін, і в якості позааудиорних заходів ми відвідували безліч екскурсій, провідних підприємств туристичної галузі Кривого Рогу та України, спеціалізовані виставки, ярмарки та фестивалі, брали участь у майстер-класах та тренінгах… », – Клименко Ганна, випускниця 2019 спеціальності «Туризм».

«Розвиток туризму в Україні та світі з кожним роком набуває обертів. Збільшується чисельність об’єктів туристичного призначення, розширюється коло туристичних маршрутів і, як наслідок, щороку зростає кількість туристичних відвідувань. Відповідно, необхідно підвищувати рівень конкурентоспроможності туристичної індустрії, а це необхідно починати з підготовки кваліфікованих кадрів у сфері туризму.

Фахівці кафедри туризму та країнознавства Університету Туган-Барановського забезпечують високий рівень підготовки спеціалістів, здатних ефективно та креативно виконувати свою роботу»,Красін Андрій, директор ТОВ «Красін Тур».

ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ. Із детальною інформацією про процедуру набору 2021 та переліком конкурсних предметів для вступу на навчання ви можете ознайомитися на сторінці Приймальної комісії Університету Туган-Барановського http://vstup.donnuet.edu.ua/