Університет знає

Університет Туган-Барановського знає: освітня програма «Туризм»

Університет Туган-Барановського розкаже всі тонкощі і нюанси освітньої програми «Туризм».

7 причин вивчати Туризм в Університеті Туган-Барановського

• Самостійний вибір не менше 25% професійних навчальних дисциплін
  • Вивчення двох іноземних мов
  • Широкий спектр закордонних стажувань та практик.
  • Стажування на університетській туристичній базі відпочинку «Лісова», м. Святогірськ
  • Екскурсії та подорожі Україною з досвідченими викладачами
  • Підготовка до вступу в магістратуру
  • Гарні перспективи роботи

Тривалість навчання: 3 роки 10 місяців (8 семестрів)

Кредити ECTS: 240

Мова навчання: УКРАЇНСЬКА

Форма навчання: Денна/Заочна

«До викладання на програмі залучений висококваліфікований професорсько-викладацький склад, який використовує сучасні освітні технології та забезпечує підготовку фахівців, затребуваних на ринку праці України та Європи.

Ви матимете оптимальні умови для гарного старту в професії, про яку мріяли», –завідувач кафедри туризму та країнознавства, гарант освітньої програми Ганна Горіна

СТРУКТУРА ТА ЗМІСТ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ

На 1-му курсі навчання ви отримаєте ґрунтовну загальноосвітню підготовку і навчитеся дивитись на туризм з різних точок зору.

На 2-му та 3-му курсах ви поглибите свої знання, вміння та навички. Ви будете обирати 25% дисциплін професійного характеру та створите свій унікальний освітній профіль, а також матимете змогу взяти участь у численних факультативах, сертифікатних та тренінгових програмах, зможете пройти практику на українському або міжнародному туристичному підприємстві. Працюючи над проєктами та вирішуючи кейси, ви готуєтесь до професійного світу.

На 4-му курсі ви можете розвивати свої міжкультурні навички протягом семестру за кордоном в одному з університетів-партнерів Університету Туган-Барановського.

ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ. З детальною інформацією про процедуру набору 2021 та переліком конкурсних предметів для вступу на навчання ви можете ознайомитися на сторінці Приймальної комісії УніверситетуТуган-Барановського http://vstup.donnuet.edu.ua/