Викладачі ННІ бізнесу та гостинності Університету Туган-Барановського завітали до шкіл м.Волноваха

Кандидат історичних наук, доцент кафедри економіки та бізнесу Навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності Університету Туган-Барановського  провів профорієнтаційну роботу в навчальних закладах м.Волноваха Донецької області.

Зустрічі з вихованцями загальноосвітніх шкіл №2, №5 та №7 були проведені з метою інформування про освітні можливості та переваги навчання в ННІБГ ДонНУЕТ, діяльності вищого навчального закладу його успіхів й досягнень. У рамках розмови учнів цікавили питання можливості стажування за кордоном, практик за межами України, наявності бюджетних місць та роботи освітнього центру Донбас-Україна.

Одночасно з цим було донесено інформацію щодо запуску конкурсу есе «Маріуполь – місто майбутнього» – ініційоване ННІБГ ДонНУЕТ за партнерської підтримки Зеленого центру Метінвесту, Маріупольської спілки Молоді, Молодіжної ради Маріуполя та Відділу молодіжної політики Маріуполя. Молодь з цікавістю віднесла до неї, висловивши бажання приймати участь та активно обговорюючи умови.