Кафедра обліку та аудиту ДонНУЕТ запрошує взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Проблеми обліку, аудиту, аналізу та оподаткування в умовах глобалізації економіки»

Шановні колеги!

Кафедра обліку та аудиту запрошує Вас взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Проблеми обліку, аудиту, аналізу та оподаткування в умовах глобалізації економіки», яка відбудеться  25 лютого 2019 року.

Офіційні мови конференції: українська, російська, англійська.

Форма участі: дистанційна.

Реєстрацію для участі в заході можна провести за посиланням – «реєстрація на участь у конференції».

Останній строк подання матеріалів на конференцію – 25 лютого 2019 р. (включно).

Обсяг тез доповіді: не більше 5 сторінок.

Збірник матеріалів конференції буде доступний на сайті університету www.donnuet.edu.ua та кафедри обліку та аудиту  –  oa.donnuet.edu.ua 25 березня 2019 р.

pdf Переглянути детальна інформація про захід (513 KB) .

Контактна інформація

Адреса оргкомітету: 50005, м. Кривий Ріг, вул. Трамвайна, 16, ауд. 512 а, кафедра обліку та аудиту

Координатор проекту – Шевченко Любов Ярославівна тел. (067) 539531

З повагою,