ДонНУЕТ розширює межі наукових звершень

Магістр Донецького національного університету економіки та торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Марія Головань (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри міжнародної економіки і туризму Г.А. Богатирьова) взяла участь у роботі І Міжнародної дистанційної конференції «Imperatives of development of civil society in promoting national competitiveness» (м. Батумі, Грузія).

Конференція «Імперативи громадянського суспільства у забезпеченні національної конкурентоспроможності» проходила на базі Батумського навчального університету навігації та Національного інституту економічних досліджень протягом 13-14 грудня 2018 року.

Учасниками була підготовлена доповідь і тези на тему «Промисловий туризм як складова конкурентоспроможності сучасного міста» (Bohatyryova G., Golovan M. TOURISM AS A PRIORITY COURSE OF UKRAINE’S ECONOMY DEVELOPMENT). За підсумками роботи науково-практичної конференції організаторами підготовлено й видано збірник наукових праць видавництвом Publishing House «Kalmosani» (Тбілісі, Грузія).

Програма конференції:  pdf Conference program Batumi, GEORGIA (703 KB)

Збірка тез конференції:  pdf Proceedings of Conference Volume II, December 13–14, 2018 Batumi, Georgia (2.56 MB)

0 replies