У ДонНУЕТ відбулося вручення дипломів випускникам-магістрам

Під час урочистої церемонії в актовій залі магістри-випускники Донецького національного університету економіки та торгівлі імені Михайла Туган-Барановського 22 січня 2019 року отримали дипломи. З привітаннями до випускників звернувся перший проректор Радіон Петрович Никифоров, який подякував їм за чудові роки разом та побажав професійного зростання та становлення як фахівців у відповідних галузях наук.

Директори навчально-наукових інституів вітали своїх дипломованих випускників, вручаючи дипломи, неодноразово наголошували, що університет пишається своїми студентами, їхніми здобутками, досягненнями, завжди пам’ятає своїх випускників і підтримує їх на професійному рівні.

Розпочалися урочистості традиційно з виконання Державного Гімну України. Щирі посмішки, приємні слова викладачам, довгі мантії, фото на згадку з одногрупниками, батьки та рідні з квітами – свято зачепило серця не лише випускників, а й викладачів, батьків і друзів.

Адміністрація ДонНУЕТ щиро вітає випускників із закінченням навчання та бажає успіхів і високих досягнень в кар’єрі!

0 replies