Кафедра іноземної філології Університету Туган-Барановського запрошує відвідати вебінар

Кафедра іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін запрошує 24.11.2022 р. о 17:00 відвідати вебінар на тему «Мережева система підтримки для педагогів, спрямована на зниження рівня тривожності в дітей у регіонах, що постраждали від війни»

Спікер к. пед. н. Удовіченко Ганна Михайлівна представить проект , який здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ Латвії і в якому беруть участь представники Резекненської академії технологій (РАТ), Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка МОН України та Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського. Проєкт «Мережева система підтримки для педагогів, спрямована на зниження рівня тривожності в дітей у регіонах, що постраждали від війни» здійснюється задля надання допомоги людям в Україні, які постраждали від агресії рф, а також для сприяння відновленню економіки та забезпечення процесу подальшої європейської інтеграції.

Вебінар  відбудеться у режимі онлайн на платформі Zoom за посиланням

Код доступу: 097805