IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Іноземні мови ХХІ століття: професійні комунікації та діалог культур»

1 листопада 2019 року у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Іноземні мови ХХІ століття: професійні комунікації та діалог культур», організатором якої виступила кафедра іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін. Метою конференції було підвищення рівня знання іноземних мов та міжкультурного обміну.

Конференція проводилася за такими напрямами:

1. Прикладна лінгвістика.
  2. Іноземні мови як засіб професійної комунікації.
  3. Інноваційні технології навчання.
  4. Мови і засоби масової комунікації.
  5. Міжкультурний дискурс.

У роботі конференції взяло участь понад 60 науковців із різних навчальних закладів України: Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Інституту педагогіки НАПН України, Національного університету «Одеська морська академія», Криворізької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 107, Криворізького державного комерційно-економічного технікуму, Криворізької гімназії № 91, Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Після завершення конференції викладачі кафедри підвели підсумки наукового спілкування студентів, відзначили кращих, дали поради молодим ученим.

За результатами роботи планується видання електронного збірника наукових праць, якому буде присвоєно номер ISBN, а матеріалам конференції – DOI.

Викладачі кафедри щиро дякують учасникам за плідну співпрацю та сподіваються на подальшу спільну роботу.

0 replies