Тиждень англійської мови в ДонНУЕТ

Із 28 жовтня 2019 року до 1 листопада 2019 року в ДонНУЕТ пройшов щорічний традиційний тиждень англійської мови. Кожного дня на студентів і гостей чекали різноманітні заходи та конкурси.

28 жовтня відбулась Церемонія відкриття та захист студентських бізнес-проектів «Important Issues of Legal Business Development trough Students’ Researches». На розсуд професійного журі було представлено 9 студентських бізнес-проектів. Усі проекти були конкурентоспроможними та мали високий рівень підготовки й продемонстрували професійний підхід.

За результатами конкурсу професійне журі визначило переможців:

3 місце – Карлаш Олександра та Купріянов Артем

2 місце – Крижовська Вікторія та Бендебері Юлія

30 жовтня студенти першого курсу та школярі продемонстрували свої знання культури, літератури та економіки англомовних країн у грі-квесті «Egghead». Місця розподілилися таким чином:

ІІІ місце – гр. ФП-19

ІІ місце – гр. ТУР-19, гр. ГРС-19

І місце – гр. ПТБД-19, гр. МЕВ-19

31 жовтня на всіх чекала виставка гарбузів та олімпіада з англійської мови.

І місце – Самофалова Ганна (гр. ФП-19), Міцевич Віталій (гр. МЕВ-19)

ІІ місце – Ковалець Іван (гр. МЕВ-19), Конограй Алінагр. (гр. ГРС-19)

ІІІ місце – Давиденко Анжеліка, Бурак Єлизавета (гр. Тур-19), Феденко Анна (гр. МН-19)

1 листопада у рамках Тижня англійської мови відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Foreign Languages of XXI Century: Professional Communications and Dialogue of Cultures». Робота конференції проходила у 3-х секціях:

• Прикладна лінгвістика.
  • Переклад.
  • Іноземна мова, як засіб професійної комунікації.

До участі у конференції долучились викладачі, аспіранти, магістранти і студенти, вчителі та учні.

Учасники конференції отримали сертифікати й дипломи за науковий підхід та найкращу презентацію. Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику наукових праць «Іноземні мови ХХІ століття: професійні комунікації та діалог культур».

0 replies