Звіт про відкриту лекцію к.е.н. Юнацького М.О.

30 жовтня 2019 року о 15.30 (ауд. 505) була проведена відкрита лекція викладачем кафедри фінансів і банківської справи, кандидатом економічних наук, Юнацьким Мар’яном Олеговичем із дисципліни «Центральний банк та грошово-кредитна політика» за темою «Регулювання діяльності банків в Україні» (гр. ФІН-16, ФІН-17с).

На лекції були присутні: директор навчально-наукового інституту економіки управління та адміністрування, к.е.н., доцент Нєізвєстна О. В., завідувач кафедри фінансів та банківської справи, д.е.н., доцент Слободянюк Н. О., к.е.н., доцент Гудзь Ю. Ф.

Під час проведення лекції студенти ознайомилися з характеристикою законодавчо-нормативних актів щодо регулювання діяльності банків в Україні, розглянули порядок створення і державної реєстрації банків, дізналися про економічні нормативи регулювання діяльності банків.

Присутні на відкритій лекції студенти та викладачі позитивно оцінили зміст проведеного заняття, відзначили різноманітність методів та прийомів подання матеріалу й визнали, що отримана інформація сприяє підвищенню якості підготовки майбутніх фахівців.

0 replies