Інтерактивні уроки від кафедри фінансів та банківської справи

Інтерактивні уроки від кафедри фінансів та банківської справи ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського на теми: «Гроші: історія та сучасність» і «Сучасні гроші та елементи їх захисту»

Янковський Валерій Андрійович, асистент кафедри фінансів та банківської справи ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського у листопаді 2019 року для учнів закладів освіти м. Кривий Ріг провів інтерактивні заняття на тему: «Гроші: історія та сучасність» і «Сучасні гроші та елементи їх захисту».

Зазначені заняття були проведені у наступних закладах м. Кривий Ріг:

• 11.2019 р., Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 65, для учнів 8-А класу.
  • 11.2019 р., Криворізький науково-технічний металургійний ліцей № 16, для учнів 9-А, 9-Б класів та 10 класу;
  • 11.2019 р., Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 70, для учнів 7 класу, 10-11 класів;
  • 11.2019 р., Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді для учнів 11 класу;
  • 11.2019 р., Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26, для учнів 11-А класу;
  • 11.2019 р., Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17, для учнів 10-11класів;
  • 11.2019 р., Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32, для учнів 10-11класів;
  • 11.2019 р., Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 115, для учнів 11 класу.

Під час уроків учні дізналися про властивості, функції та форми грошей, також були розглянуті цікаві історичні факти щодо грошей (історія створення кредитних карток, банкомату). Велика увага була спрямована на ознайомлення із сучасними грошима та механізмами їх користування («Онлайн-банкінг», «Необанкінг») та системи захисту валют із боку центральних банків.

Дякуємо колективу вищезазначених навчальних закладів за співпрацю! До нових зустрічей!

0 replies