Глобальна платформа бізнес-даних «Statista» у ДонНУЕТ

Студенти та викладачі ДонНУЕТ отримали можливість безкоштовно користуватись статистичною інформацією глобальної платформи бізнес-даних «Statista».

Глобальна платформа бізнес-даних «Statista» дає можливість отримати статистичні дані в усіх сферах світового бізнесу для виконання наукових робіт, статей, проєктів тощо. Статистичні дані у глобальній платформі згруповані за такими напрямами: сільське господарство, хімія та ресурси, будівництво, товари народного споживання, електронна комерція, енергетичні та економічні послуги, фінанси та страхування, фармацевтика, інтернет, ЗМІ та реклама, роздрібна торгівля, послуги, суспільство, спорт і відпочинок, технології та телекомунікації, транспорт і логістика, подорожі й туризм. Також наводиться вся статистика 2019 року включно, що характеризує економічний стан і розвиток країн світу.

Глобальна платформа бізнес-даних «Statista» також дає можливість користуватись прогнозами споживчого та цифрового ринків, ринку мобільного звʼязку, технологій та усіма прогнозами розвитку країн; надається можливість користуватись звітами про роботу корпорацій, розвиток різних галузей по країнах тощо.

Така статистична база має суттєво підвищити якість студентських робіт на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах наукових робіт.

Бажаємо студентам нових звершень та нових знань!

0 replies