Події Маріуполь

Літературна зустріч в ННІ бізнесу та гостинності (ФОТО)

Літературна зустріч “Видатні діячі-ювіляри англійської літератури А. Крісті та Р. С.Стівенсон 

У читальній залі бібліотеки Навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган–Барановського відбулася розгорнута виставка «Видатні творці англійської літератури» / До ювілею Агати Крісті та Роберта Льюїса Стівенсона 

Слід зазначити, що герої нашої літературної зустрічі творили у різних жанрах. Агата Крісті – це неперевершена майстриня психологічного детектива – загадки, що примушує з неослабним інтересом перегортати сторінки великої кількості її творів. А за довге творче життя письменниці вийшло біля 60 романів та повістей на 100 язиках світу! Завдяки динамічному сюжету твори Агати Крісті безліч разів екранізували, як то «10 негринят», «Таємниця чорних дроздів», «Зло під сонцем» та інші. Письменниця за свою літературну творчість отримала Орден Британської імперії і дворянський титул від самої англійської королеви.  

Роберт Л. Стівенсон прожив недовге, але насичене подіями життя. Перш ніж стати письменником він був інженером, юристом і багато подорожував. Саме завдяки подорожам він отримав знання та враження, що стали основою його чудових книг пригодницького та історичного жанрів. «Острів скарбів», «Чорна стріла», «Катріона» та інші вчать працьовитості, волелюбності, щирості почуттів та іншим чеснотам, що так потрібні у будь-яку епоху.  

Тож студенти денного відділення нашого вишу ознайомилися з цікавими фактами біографії цих письменників, життєвим та творчим шляхом, долучилися до логічної гри «Що зайве?» та вікторини по найвідомішим творам з використанням ключових слів англійською мовою. 

349 разів прочитано